Activity › Forums › Starry-Night.nl › Over starry-night.nl › starry-night.nl bestaat vandaag 3 jaar! › Reply To: starry-night.nl bestaat vandaag 3 jaar!
Ik denk dat weinigen onderons bovenstaande M45 als 3de resultaat kunnen laten zien. Wellicht helpen de PI variabelen je met het afkicken van de echte variabelen .
Bedankt. Het helpt natuurlijk dat ik al de workflow buiten al wat kende van fotometrie van variabelen. Ik doe het nu met een Canon 700Daw en Mgen en dat zorgde in het begin wat voor problemen omdat ik een CCD met interne guidechip gewoon was. Ook het uitmeten van fotometrie is zowat een soort fotobewerking maar uiteindelijk veel simpeler dan astrofotografie bewerking. Ik heb wel een intensieve cursus PI gehad van een lid van onze club. Dat helpt natuurlijk ook wel.

