Reply To: PixInsight 1.8.5 en opvallende nieuwe tools

Activity Forums Astrosoftware PixInsight PixInsight 1.8.5 en opvallende nieuwe tools Reply To: PixInsight 1.8.5 en opvallende nieuwe tools

#15742
Haverkamp
Participant

Prijs en patentering waar mogelijk.

Patentering of octooien is geen beginnen aan, ik heb utigezocht hoe dat werk en wat dat kost…

Je moet dat per land regelen en betalen en je loopt het risico dat je zelfs voor de rechter komt en bij verlies ligt alles auterusrecht gewoon open en bloot op straat. Grootste probleem is de tijd die dti kost, dat is gigantisch… niet te doen voor een eenmanszaak. Daarnaast de kosten. Ik heb nog geen cent verdiend maar wel veel kosten gemaakt en arbeid verricht ;-)

Ik zal vandaag met jullie prive gaan over de prijs (ja toch, wil toch er met jullie over praten nu ;-) )

PI is vele jaren voor me met met ontwikkeling, dat kan en mag ik niet onderschatten. De vraag is, hoe kan ik mezelf er bij zetten in de markt op een manier zodat ik wel aan APP kan doorwerken, want ik vind het erg leuk om te doen en heb nog veel ideeen.

Scroll to Top