Reply To: To UPs or not to UPS ?

Activity Forums Astrotechniek Sterrenwacht To UPs or not to UPS ? Reply To: To UPs or not to UPS ?

#21340
InFINNityDeck
Participant

Ik had al zo’n vermoeden dat je het had gezien, je bent immers ook actief lid van het 10Micron forum, was meer voor de meelezers…. ;-)

Ben vanmiddag begonnen met het plaatsen van de UPS en zorgen dat de voeding van de montering, switch en NUC allemaal via de UPS lopen en ook nog met de hoofdschakelaar van het observatorium aan en uit geschakeld kunnen worden. Dat laatste is de grootste klus, aangezien die schakelaar na de UPS moet komen… Hopelijk morgen of zondag weer operationeel en dan kan ik gaan testen met mijn script. Vanavond bij AWSV Metius in Alkmaar eerst even vertellen hoe het afgelopen haar verlopen is… (deep-link zonder menu). Jullie komen toch  ook allemaal?!

Nicolàs

https://www.dehilster.info/astronomy

In the observatory: Mount: 10Micron GM3000HPS, OTAs mounted: SW Esprit 80ED & Esprit 150ED, Celestron C11 XLT EdgeHD, Lunt LS80THA single stack, GTT60 (60mm aperture Galilean Type Telescope), Cameras: ZWO ASI1600MM Cool (2x), ASI174MM, ASI290MM & MC, QHYCCD QHY163M, OTAs on the ground: SW Explorer 300PDS, Bresser Messier 130/650 & 90/500.

Scroll to Top